Registrace

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.
Jméno *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Ověřit heslo *
E-mail *
Ověřit email *

Z vámi dodaných fotografií Vám vyrobíme puzzle nebo celé album v podobě puzzle, které můžete skládat přímo v počítači se systémem Windows

 

Co jsou puzzle:

Skládačka vzniklá rozdělením obrázku na drobné dílky charakteristických tvarů, které do sebe zapadají jen jediným správným způsobem.


Vytvoříme vám puzzle tak, že fotografii, kterou nám dodáte, rozdělíme na různě tvarované dílky o velikosti, kterou si určíte (podle požadovaného počtu dílků).

     

   

 

Naše PUZZLE se ale na rozdíl od krabicových neskládají na desce (na stole), ale přímo v počítači se systémem Windows a dají se skládat opakovaně.
Stažený soubor s puzzle může obsahovat jednu nebo více fotografií (tedy album ve formě puzzle). Soubor je vlastně taková mini aplikace, která umožňuje puzzle skládat pomocí myši.


Co všechno si můžete určit:

- Zda mít (nebo nemít) k dispozici i předlohu pro setavování obrázku 
- Jestli bude potřeba dílky kromě umístění na správné místo také pootáčet (správně natočit a pak je teprve umístit do obrázku)
- Kolik bude mít konkrétní fotografie celkem dílků (více dílků znamená těžší skládání)
- Jaký bude tvar dílků (dáme vám na výběr)Jak Vám puzzle doručíme:

Stáhnete si soubor a v PC ho otevřete.

Jedná se o miniaplikaci, ve které je možné sestavovat připravené puzzle.

Pokud byste měli problém s antivirovým programem, tuto aplikaci povolte, je opravdu neškodná, slouží jen k sestavování puzzle.

 

Cena:

1 fotografie -  300 Kč
2 a více fotografií - 300 Kč za první a 150 Kč za ostatní

 

Návod na sestavování puzzle:

Díly posunujete kliknutím na dílek a jeho přetažením kam potřebujete. Pokud chcete přesunout více dílků najednou, pak udělejte výběr tak, že kliknete myší na určité místo a táhnete přes dílky dokud s výběrem nebudete spokojeni. Vybrané dílky se obarví červeně. Po přesunutí a uvolnění myši obarvení zmizí.

Pokud dílek vložíte na správné místo, uslyšíte zvukové znamení.
Pokud se vám bude zdát, že chybí nějaké dílky, podívejte se až do okrajů obrazovky, tam určitě budou a může být vidět jen malý kousek.
Prográmek také počítá čas, za jaký se Vám obrázek podaří sestavit. Vyhraďte si minimálně půlhodinku a u těch skládaček, kde jsou stovky dílků i několik hodin nebo dnů.

 

VIDEO-NÁVOD:

 

Zde můžete poslat nezávaznou poptávku

Sdělte nám, o co byste měli zájem, popište svoji poptávku

Warning: Undefined variable $input_html in /data/web/virtuals/302556/virtual/www/domains/zasobarnazabavy.cz/components/com_creativecontactform/helpers/helper.php on line 401

Sdílejte, pokud se Vám to líbí ....
Pin It
Používání souborů cookie

Tento web používá cookies v rozsahu nezbytném pro fungování webu a jeho obsahu. Obsah podmínek Ochrany osobních údajů jsou součástí tohoto webu a my dodržujeme zákon.