Toto je hodně velká osmisměrka a pokud neztratíte během luštění trpělivost ji dokončit, tak klobouk dolů !!!!

Vyluštíte tuto osmisměrku za 7 dnů?

Osmisměrka má tajenku, která je otázkou, na kterou by bylo fajn odpovědět.

 

Takto vypadá obrazec zadání a když na něj kliknete, tak se rovnou prokliknete na formu online luštění

Není podmínkou to vyluštit ihned, osmisměrka zůstane rozluštěná přesně 7 dnů, potom se vynuluje a musíte začít znovu. Nebude vadit, když ji zatím zavřete, pokud nevyčístíte prohlížeč od cookies. Až  ji opět otevřete, můžete pokračovat (musíte v tom samém prohlížeči)

Online ji řešíte tak, že nalezené slovo přejedete myší tak, že kliknete na první jeho písmeno a táhnete myší až k poslednímu. Písmena se budou zároveň podbarvovat růžově a pokud přejedete správné slovo, tak se přeškrne v obrazci, ale i v zadání samotných slov. Tak budete vidět, co a jak máte vyluštěné. Pokud se budete oznažit označit slovo, které není správně nebo není celé, nic se nepřeškrtne.

K této osmisměrce záměrně nedávám řešení. Je těžká a vyžaduje hodně času, takže asi by ledaskdo raději mrknul na tajenku rovnou.
Tak to ne, jen si ji pěkně vyluštěte.

Tuto osmisměrku byste měli lušit online, ale dám vám sem také odkaz ke stažení ve formátu pdf. Jen podotýkám, že je umístěna na formátu PDF o velikosti stránky A4, takže čekejte v obrazci celkem malá písmena. Text slov je velikost písma 10.

 

Kliknutím na obrázek otevřete online luštění

 

 

Stáhněte si osmisměku ve formátu PDF: