Jak platit

 

E-shop:

K placení používáme platební bránu ComGate, která má v sobě všechny možnosti platby.

Po dokončení objednávky se brána sama otevře a následně si vyberete, jak chcete platit. Jsou zahrnuty online možnosti platby, ale i platba převodem (ta klasická).

V případě zdárného zaplacení na stránce platební brány budete přesměrování na stránku s informacemi o vaší objednávce, kde budete mít odkaz na stažení zakoupených produktů.

Zároveň obdržíte do svého emailu z platební brány potvrzení o zaplacení. Pokud se Vám platba z nějakého důvodu nepodaří, najdete v emailu možnost platbu zopakovat, případně vybrat jiný způsob platby.

Po zaplacení Vám také přijde faktura z emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a kopie objednávky, kde budete mít rovněž odkaz ke stažení zakoupeného produktu, ale také odkaz na web, kde si můžete kdykoliv vaši transakci zobrazit a zakoupené produkty si stáhnout.

 

 

Členské sekce

Platba pro vstup do některé z členských sekcí může proběhnout v rámci e-shopu, kde si zakoupíte kupón s kódem, který pak při placení použijete ke 100% úhradě.

Můžete také použít platební bránu STRIPE pro platby platebními kartami nebo použijte PayPal pro platbu kartou.

 

V případě jakýchkoliv problémů nás kontaktujte.

Web - podpora