Online je možné luštit klasické křížovky a osmisměrky.

Není podmínkou to vyluštit ihned, křížovka nebo osmisměrka zůstane rozluštěná přesně 7 dnů, až potom se vynuluje a musíte začít znovu. Nebude vadit, když ji zatím zavřete, pokud nevyčístíte prohlížeč od cookies. Až  ji opět otevřete, můžete pokračovat (musíte v tom samém prohlížeči)

 

Křížovky

U online křížovek najeďte myší na první políčko slova, které chcete zapsat a začněte psát. Slovo nejen zapíše, ale označí se i legendě - seznamu slov.
Nebo můžete kliknout na slovo, které byste chtěli v jeho druhé podobě vepsat do křížovky. Slovo se barevně označí a zároveň se označí i místo v křížovce, kam se bude adekvátní výraz zapisovat.

 

Osmisměrky

Online osmisměrky řešíte tak, že nalezené slovo přejedete myší tak, že kliknete na první jeho písmeno a táhnete myší až k poslednímu. Písmena se budou zároveň podbarvovat růžově a pokud přejedete správné slovo, tak se přeškrne v obrazci, ale i v zadání samotných slov. Tak budete vidět, co a jak máte vyluštěné. Pokud se budete oznažit označit slovo, které není správně nebo není celé, nic se nepřeškrtne.

 

Vyzkoušejte luštění OSMISMĚRKY online, tedy přímo na webu (k tomu ale potřebuje PC s myší nebo její obdobou)

Tajenka se vztahuje na současnou dobu.

  

Otevřít osmisměrku online

  

Pokud to nezvládnete vyluštit, vyluštěnou osmisměrku si můžete zobrazit. Ale kdo je statečný, ten nevzdává .......

Zobrazit řešení